info : +421 43 4901251 . . . . mail: predaj@legalsoft.sk

zvoľte si menu:

CZK EUR HUF PLN

KREATÍVNA DIELŇA

1. ROČNÍK

2. ROČNÍK

3. ROČNÍK

4. ROČNÍK

VÝHODNÝ NÁKUP

Temperová farba posterová 1000ml BASIC - pleťová

Plagátová temperová farba v ekonomickom 1000ml balení pre široké použitie na výtvarnej výchove v materských, základných alebo umeleckých školách. Temperová farba je pripravená k okamžitému použitiu. V prípade potreby je možné farbu riediť vodou.
Kód: S113-13

Dostupnosť: Nie je na sklade

4,50 €

Detaily

Posterová temperová farba v litrovom balení pre široké použitie na výtvarnej výchove v materských alebo základných školách. Pre svoju výhodnú cenu je vhodná a obľúbená aj v školských kluboch a základných umeleckých školách, najmä na plagátovú tvorbu.

Temperová farba je na vodnej báze a po zaschnutí má matný vzhľad.
Plagátová rada BASIC v porovnaní s kvalitnejšími temperovými farbami radu DACTA obsahuje menej pigmentu a má tak o niečo slabšiu kryciu schopnosť na náročnejších povrchoch (kriedový papier, sklo, vajíčka a pod).

V prípade potreby je možné ich navzájom kombinovať s menším pollitrovým balením posterových temperových farieb radu BASIC, napríklad pre farby s menšou spotrebou (napr. čierna, hnedá).

Posterová temperová farba je pripravená k okamžitému použitiu na maľovanie bez ďalšieho riedenia. V prípade potreby je možné farbu riediť vodou. Štetec ľahko vyčistíte vodou a mydlom.

Upozornenie : Nevhodné pre deti do 3 rokov. Chráňte pred mrazom.
Krajina pôvodu : Holandsko


Obsah:
1ks posterová temperová farba vo fľaši / pleťová / 1000ml

Ďalšie informácie

Manufacturer Nie

Štítky produktu