info : +421 43 4901251 . . . . mail: predaj@legalsoft.sk

zvoľte si menu:

CZK EUR HUF PLN

JESENNÉ DEKORÁCIE

1. ROČNÍK

2. ROČNÍK

3. ROČNÍK

4. ROČNÍK

FARBY A TVARY

AkciaCHD

Rodina a události CZ

NOVINKA! Unikátna učebná pomôcka, ktorú tvorí 10 veľkých obrázkov osobných udalostí počas roka - Vianoce, Veľká noc, Oslava, Svadba, Deň matiek, Prázdniny, Dovolenka, Ideme do školy, Narodenie dieťatka, Spomienka. Každý obrázok je doplnený slovami, ktorých je spolu 72 kusov.
Kód: P125CZ

Dostupnosť: Na objednávku

Bežná cena: 37,90 €

Special Price 30,70 €

LegalSoft

Detaily

Predstavujeme Vám jedinečnú didaktickú pomôcku o rodine a udalostiach v nej. Udalosti, zvyky a rituály sú v živote rodiny veľmi dôležité. Budujú vzájomnú blízkosť, spolužitie, vytvárajú tradície a obohacujú náš život. U detí sú spojené s radostným očakávaním a prežívaním niečoho pekného. Pomôcku tvorí 10 veľkých obrázkov osobných udalostí počas roka. Každý obrázok je doplnený slovami, ktoré pri výuke napomôžu vytvoriť atmosféru úprimných rozhovorov s deťmi. Využitie v medzipredmetových vzťahoch. Rozvíja slovnú zásobu, používanie slov označujúcich predmety, javy, pocity, udalosti a činnosti, s ktorými sa dieťa bežne stretáva v rodine.
Využitie na tabuli, v lavici alebo na koberci. 10ks veľkých obrázkov a 72ks kariet s témami a pojmami + magnety. Pre využitie na magnetickej tabuli, si magnety môžete nalepiť na kartičky.

Témy:
Vianoce, Veľká noc, Oslava, Svadba, Deň matiek, Prázdniny, Dovolenka, Ideme do školy, Narodenie dieťatka, Spomienka.

Obsah:
82ks kariet z pevného kartónu: 10ks veľkých obrázkov/ 20x20cm /, 72ks textových kariet / 13,5x4cm / + magnety / 184ks /
Kartónová krabica.

Ďalšie informácie

Manufacturer LegalSoft

Štítky produktu