info : +421 43 4901251 . . . . mail: predaj@legalsoft.sk

zvoľte si menu:

CZK EUR HUF PLN

KREATÍVNA DIELŇA

1. ROČNÍK

2. ROČNÍK

3. ROČNÍK

4. ROČNÍK

VÝHODNÝ NÁKUP

O nás

V našom internetovom obchode legalsoft.sk sú učebné pomôcky pre vaše deti a žiakov základných, špeciálnych alebo materských škôl. Naše didaktické pomôcky sú určené hlavne pre školy, no sú veľmi obľúbené a vyhľadávané aj rodičmi pre ich detičky. Učebné pomôcky nielen dovážame na slovenský trh, ale aj priamo vyrábame už od roku 1995. LegalSoft distribuuje didaktické pomôcky pre vás v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Naše učebné pomôcky sú vhodné nielen pre školy, no sú vhodné aj pre rodinné a športové centrá, keďže máme v ponuke široký výber pomôcok pre didaktické hry, predškolskú výchovu, výtvarný materiál, športové vybavenie, hudobné nástroje a technické vybavenie. Nájdete u nás športové náradie, pomôcky, športové potreby na letné športy a zábavu pre deti.

Ponúkame vám výhodný nákup učebných pomôcok a didaktických hier z chránenej dielne, ktoré sú na našej internetovej stránke označené logom CHD.

Nákup pomôcok zrealizujete cez internet alebo osobným odberom v sídle našej firmy.

Pri akýchkoľvek otázkach nás neváhajte kontaktovať na predaj@legalsoft.sk alebo telefonicky. Ochotne vám poradíme a zodpovieme na vaše prípadné otázky.